Parko galerija – tai jauki patalpa, kurioje eksponuojami ir parduodami lietuvių bei užsienio dailininkų tapybos, keramikos, stiklo, grafikos, fotografijos, skulptūros ir porceliano meno kūriniai. Pageidaujant, meno kūrinius padedame pritaikyti konkrečioje aplinkoje.

Naujienlaiškis


Sekti mus

Ieškoti

Parko galerija

Šlipo tapybos darbų paroda “Kelionė” 2017.11.16-2017.12.12

Dailininkas gimė 1962 metais, liepos 29 d., Vilniuje, žemaičių Bronės ir Kosto Šlipavičių šeimoje. Dailininką dainos ir aliejinių dažų kvapas lydėjo nuo pat ankstyvosios vaikystės. Artūras Šlipavičius 1985 metais baigė Šiaulių pedagoginį universitetą, įgydamas dailininko pedagogo specialybę ir dar būdamas diplomantu, pradėjo dalyvauti respublikinėse jaunųjų dailininkų parodose. A. Šlipavičius tapė akvarele, aliejiniais dažais, grojo gitara ir kūrė balades. Ilgą laiką dailininkas svajojo kurti muziką savo paveikslams, kolekcionavo pasaulio muzikos instrumentus ir pats juos kūrė. Siekiant svajonės, dar 1987 metais Vilniuje įvyko pirmoji tapybos – muzikos paroda. Joje skambėjo muzika, sukurta kartu su džiazo muzikantu Vytautu Labučiu, po pusės metų buvo įkūrta avangardinės muzikos grupė “IR VISA TAI KAS YRA GRAŽU YRA GRAŽU”. 1988 m. įvyko dar vienas tapybos – muzikos projektas, po to dar vienas, ir dar. Artūto Šlipavičiaus ir V. Labučio kūrybinis duetas buvo greitai pastebėtas ir įvertintas.Vėliau, kartu su džiazo korifėjumi Vladimiru Čekasinu, Artūras Šlipavičius kūrė naujus projektus.Sovietų sąjungos žlugimo išvakarėse A. Šlipavičius kartu su V. Labučiu sukūrė pirmąjį Lietuvoje tapybos – muzikos video katalogą. Šis katalogas apkeliavo pusę pasaulio garsindamas Vytauto Labučio, Artūro Šlipavičiaus ir atsikuriančios Lietuvos valstybės vardą.

Artūrą Šlipavičių labiausiai domino ir domina menų sintezė. Menininkas trokšta sukurti naująjį Meno Pasaulį, kuriame visi menai yra lygus ir vienodai svarbūs.1992-2002 metais menininkas kūrė tapybos-muzikos projektą “LETHE”, kuris Lietuvoje buvo pristatytas2002 m. Klaipėdoje parodų rūmuose ir Vilniaus Rotušėje. O sekančiais 2003 metais šį paroda įvyko Maskvoje, Baltrušaičio namuose. 2002-2006 – metais Artūras Šlipavičius kartu su meninės fotografijos menininkų Dainiumi Labučiu sukūrė projektą „Duetas“.2006-2010 m. ketverius metus dailininkas Artūras Šlipavičius paskyrė meilės temai – meilė moteriai, meilė draugui, meilė šeimai, meilė Tėvynei. Per šį laikotarpį buvo sukurta per 30 įspūdingų tapybos darbų. O visą ketverių metų kūrybinį darbą vainikavo didžiausias šio projekto kūrinys – „Žalgiris In Memoria“. Tai 6,5 m. aukščio kryžiaus formos paveikslas sukurtas vienai didžiausių ir garsiausių Lietuvos istorinių pergalių – Žalgirio mūšio 600 metų jubiliejui. Šis meno kūrinys 2010 metų vasario 15 dieną pirmą kartą buvo eksponuojamas Generolo Jono Žemaičio Lietuvos Karo akademijoje.

Menininko darbai sulaukė pripažinimo ir yra paplitę po visą pasaulį. Dailininko darbai nuolatos eksponuojami pasaulinėse meno parodose.

Keletas meno parodų užsienyje, kuriuose buvo eksponuojami Artūro Šlipavičiaus paveikslai:2013 – pasaulinė meno paroda Ukrainoje.2013 – du tarptautiniai plenerai Lenkijoje.2014 – “New York ARTEXPO 2014″JAV.2014 – “Internacional symposium art Penza 2014”,Rusija.2015 – “Palermo – Florence biennale2015 m.” Italija.

X