Parko galerija – tai jauki patalpa, kurioje eksponuojami ir parduodami lietuvių bei užsienio dailininkų tapybos, keramikos, stiklo, grafikos, fotografijos, skulptūros ir porceliano meno kūriniai. Pageidaujant, meno kūrinius padedame pritaikyti konkrečioje aplinkoje.

Naujienlaiškis


Sekti mus

Ieškoti

Parodos ir renginiai

  /  Parodos ir renginiai

Kviečiame į Audriaus Gražio tapybos darbų parodą "UŽŠALĘS ATSITIKTINUMAS ARBA DNR"! Paroda atidaroma  ketvirtadienį, lapkričio 23 d. 17:30 val.  Paroda veiks iki gruodžio 14 d.  Renginys nemokamas Audrius Gražys "UŽŠALĘS ATSITIKTINUMAS ARBA DNR" Tapytojas, scenografijų bei instaliacijų autorius nuo 1993 metų rengia personalines bei dalyvauja bendrose parodose Lietuvoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Italijoje, Portugalijoje, Suomijoje, JAV, Brazilijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. 2016 metais Audrius Gražys apdovanotas aukščiausiuoju Lietuvos dailininkų sąjungos apdovanojimu - auksiniu ženkliukiu už meninės kūrybos įvairiapusiškumą ir refleksyvumą. „Lietuvių tapytojas Audrius Gražys iškyla kaip vienas iš pačių

Kviečiame aplankyti "École De Paris" parodą  Parko galerijoje. Tai išskirtinė ir unikali galimybė išvysti garsių litvakų, lietuvių, prancūzų, kurie priklausė "Paryžiaus mokyklai" meno kūrinius. Čia rasite impresionizmo, postimpresionizmo, kubizmo, klasikinių ir modernių meno kūrinių. Parodoje pasitinka tokie autoriai kaip:  Vytautas Kasiulis Lucien Martial Pierre Boudet Pinchus Kremengne Max Band Maurice Utrillo Michele Kikoine Jacques Lipchitz Andre Lhote Maurice Blanchard Elisse Maclet Ivanoff Alekxandre Neemija Arbit Blatas Laukiame Jūsų! Paroda nemokama 

"Moters portretas“ tai paroda skirta per meną kalbėti į žmogaus širdį, priminti svarbias visuomenės problemas ir garsinti „Pagalbos moterims liniją“.Moters įvaizdis vizualiajame mene yra daugiasluoksnis: ji gali būti vaizduojama kaip lyrinė herojė, mūza, su nostalgija žvelgianti į praeitį ir ramiai priimanti dabartį arba maištaujanti fatališka moteris, nepaliekanti žiūrovų abejingais. Moteris mene – itin dažnas siužetas, kuriame autoriai kompoziciją perteikia, kaip grožio, ramybės ir šviesos nešėjas, kiti akcentuoja gilius psichologinius portretus, atskleidžiančius sielos gelmes ir kalbančius apie moterų vidinį pasaulį.

Parko galerija šį mėnesį pristato net dvi garsių dailininkų parodas: Linos Beržanskytės - Trembo parodą "Pradžia" ir Simono Gutausko parodą "Para"! Parodų atidarymas jau šį ketvirtadienį 17:30 "Parko galerijoje"(M. Valančiaus g. 6, Kaunas) Maloniai lauksime Jūsų! Įėjimas nemokamas  Lina Beržanskytė Trembo gimė 1970 m. Vilniuje. 1989 m. baigė M. K. Čiurlionio meno mokyklą, tapybą. Tais pačiais metais įstojo į Vilniaus Dailės Akademiją, freskos-mozaikos specialybę.  1995 m. apgynė savo diplominį darbą (freską - sgrafitą ,,Išsiveržimas‘‘, vad. R. Dalinkevičius) baigė Akademiją ir išvyko gyventi į Vokietiją, Štutgartą.

X