Parko galerija – tai jauki patalpa, kurioje eksponuojami ir parduodami lietuvių bei užsienio dailininkų tapybos, keramikos, stiklo, grafikos, fotografijos, skulptūros ir porceliano meno kūriniai. Pageidaujant, meno kūrinius padedame pritaikyti konkrečioje aplinkoje.

Naujienlaiškis


Sekti mus

Ieškoti

Parko galerija

Sigito Staniūno tapybos darbų paroda “Properšų natos” 2018.05.05-2018.05.29

Sigitas Staniūnas – vienas garsiausių šiuolaikinių Lietuvos tapytojų ir tarpdisciplininio meno atstovų, savo kūryboje jungiantis dailę, muziką, fotografiją, šokį, videoinstaliacijas. Jo tapyba plačiai pripažinta Lietuvoje ir užsienio šalyse, ji gali būti prieštaringai vertinama, tačiau nepalieka žiūrovo abejingu – keri, vilioja, įtraukia į paslaptingą vizijų ir savitos estetikos pasaulį. Menininkas yra apdovanotas ypač garbingais Nyderlandų Karalienės Beatrix Oranje Nassau ordinu ir Lietuvos Prezidentės ordinu už meninę veiklą ir Lietuvos vardo garsinimą.
Sigitas Staniūnas gimė 1965 m. balandžio 30 d. Kaune, 1985 m. baigė Kauno J. Naujalio meno mokyklą, 1991 m. baigė Vilniau dailės akademiją. Nuo 1992-ųjų S. Staniūnas pradėjo laisvo menininko karjerą, intensyviai dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose, yra surengęs per penkias dešimtis parodų, įgyvendinęs eilę performansų: Lietuvoje, Kanadoje, JAV, Suomijoje, Šveicarijoje, Danijoje, Vengrijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Brazilijoje, Indonezijoje, Taivane. Staniūno paveikslai puošia ne tik Lietuvos bet ir įvairių šalių meno kolekcijas. Menininko darbų yra įsigiję pasaulyje žinomi asmenys kaip Hillary Clinton, Jacques‘as Chiracas, dainininkai ir muzikantai Stingas, Borisas Grebenščikovas, Kenny G., Bruce‘as Willisas ir kt.

„…Menas yra kalba, kuri kažkuria prasme yra universali, labai glaudžiai susijusi su harmonija, kuri slepiasi kiekviename iš mūsų. Spalva – begalinis simbolis ir tikrumas. Ji tiesiogiai liečia mūsų širdį, pasąmonę, jausmus ir tą pasaulį, kuris vadinamas realybės santykiu su dvasingumu.” (S. Staniūnas)

 

X