Parko galerija – tai jauki patalpa, kurioje eksponuojami ir parduodami lietuvių bei užsienio dailininkų tapybos, keramikos, stiklo, grafikos, fotografijos, skulptūros ir porceliano meno kūriniai. Pageidaujant, meno kūrinius padedame pritaikyti konkrečioje aplinkoje.

Naujienlaiškis


Sekti mus

Ieškoti

Parko galerija

Paroda “Moters portretas” 2023 10 13 – 2023 10 18

“Moters portretas“ tai paroda skirta per meną kalbėti į žmogaus širdį, priminti svarbias visuomenės problemas ir garsinti „Pagalbos moterims liniją“.
Moters įvaizdis vizualiajame mene yra daugiasluoksnis: ji gali būti vaizduojama kaip lyrinė herojė, mūza, su nostalgija žvelgianti į praeitį ir ramiai priimanti dabartį arba maištaujanti fatališka moteris, nepaliekanti žiūrovų abejingais. Moteris mene – itin dažnas siužetas, kuriame autoriai kompoziciją perteikia, kaip grožio, ramybės ir šviesos nešėjas, kiti akcentuoja gilius psichologinius portretus, atskleidžiančius sielos gelmes ir kalbančius apie moterų vidinį pasaulį. Parodoje vaizduojami įvairūs XXI a. moters portretai, kurie savitai ir asmeniškai perteikia jų prigimtį, kalba apie skirtingus, tačiau kiekvienai moteriai reikšmingus kasdienybės momentus ir kviečia žiūrovą pastebėti akimirkos bei emocijų reikšmę.
„Parko galerijos“ ir „Pagalbos moterims linijos“ bendradarbiavimas akcentuoja psichologinės bei savitarpio pagalbos svarbą bei ragina pasitelkus meną, ieškoti ir atrasti save.

X