Parko galerija – tai jauki patalpa, kurioje eksponuojami ir parduodami lietuvių bei užsienio dailininkų tapybos, keramikos, stiklo, grafikos, fotografijos, skulptūros ir porceliano meno kūriniai. Pageidaujant, meno kūrinius padedame pritaikyti konkrečioje aplinkoje.

Naujienlaiškis


Sekti mus

Ieškoti

Parko galerija

Nika Lo Art tapybos darbų paroda “Akimirka” 2019.12.05-2019.12.19

paroda „Akimirka“

Mielieji,

„Sustok akimirka žavinga” yra pasakęs J.V.Gėtė. Kviečiame ir Jus sustoti, bent akimirkai ir susipažinti su šiuolaikinės moters esybe, kurią per meninę prizmę atskleis Nika Lo. Šis renginys skirtas Baltojo kaspino festivaliui.

Po Nika Lo vardu slypi menininkė – Veronika Kopelianski, kuri visai nesenai atkeliavusi į Lietuvos meno rinką, stebina trapia, tačiau kartu ir ekspresyvia maniera.

Paroda apie akimirkas, kuriose kūrybos potėpiais yra užfiksuotos moterys. Nika Lo šį kartą į Kauną atkeliauja su keliomis meninėmis išraiškomis: tapyba ir stiklu (veidrodžiais). Kūriniuose galėsite įžvelgti moteris, vienos jų primins Jums mūzas, kitos paslaptingas koketes, o sekančios išgąsčio ar liūdesio sukaustytas būtybes.

Gyvenimo akimirkos bei per keliones sutiktos moterys yra vienas iš pagrindinių Veronikos kūrybos postūmių, pastarieji įkvepia ją vaizduoti šiuolaikinės moters portretą vis kintančiais pavidalais.

Ši paroda bus ypatinga ir tuo, kad per atidarymą Nika Lo įsileis Jus į savo kūrybos procesą, leis stebėti gyvą tapymą ant drobės. Menininkė atsivers auditorijai ir per meną atskleis ką išjaučia būtent tą akimirką. Nutapytą paveikslą, aukciono principu žmonės galės įsigyti, o visa suma gauta už paveikslą atiteks labdaros ir paramos fondui „Frida“.
Renginys organizuojamas kartu su Pagalbos moterims linija. Šios organizacijos savanorės renginio metu dalinsis mintimis apie patirtis savanorystėje.
Tad nepraleiskite progos susipažinti bent trumpai akimirkai!

Pasimatome
– Parko galerija: M. Valančiaus g. 6, Kaunas.
– 2019-12-05
– 17:30

X