Parko galerija – tai jauki patalpa, kurioje eksponuojami ir parduodami lietuvių bei užsienio dailininkų tapybos, keramikos, stiklo, grafikos, fotografijos, skulptūros ir porceliano meno kūriniai. Pageidaujant, meno kūrinius padedame pritaikyti konkrečioje aplinkoje.

Naujienlaiškis


Sekti mus

Ieškoti

Parko galerija

Natalios Yanekinos tapybos darbų paroda “Pavasario vėjai” 2023 03 17 – 2023 04 11

Kviečiame į Natalios Yanekinos tapybos darbų parodą “Pavasario vėjai” 
Parodos atidarymas vyks kovo 17 d.  17:30 val. “Parko galerijoje”

Maloniai lauksime Jūsų!

Parodoje „Pavasario vėjai“ kiekvienas paveikslas pasitinka vaiskiais, ryškiais ir pavasariškais spalvų motyvais. Darbai pasižymi jausminga ir moteriška tapybos linija, kuri kiekviename kūrinyje atskleidžia unikalią nuotaiką: gluminančią, džiuginančią ir įnešančią šiek tiek paslapties.

Natalia Yanekina kuria savitu tapybos stiliumi. Menininkė, spalvos ir potėpių pagalba skverbiasi į motyvo esmę, siekia parodyti tai, ko nemato kiti. Kūriniuose galima įžvelgti lyrinį abstrakcionizmą, įvardijant jį kaip akivaizdų moteriško prado pabrėžimą. Parodoje ryškiai matoma moters vaizdinių įvairovė: jausmingų ir viliojančių, ironiškų ir kasdieninių akimirkų, kurias pastebi ir kuriomis gyvena moterys.Dailininkė apdovanota gebėjimu matyti moterį, ir matyti ją ypatingai: žvelgti tiesiai į jos prigimtį, emocijas ir vidinį pasaulį. Kiekvienas darbas lyg žemėlapis naujai perteikiantis moters jausenas ir būsenas. Čia sustabdytos gyvenimo akimirkos, kurios dažniausiai pastebimos tik moters žvilgsniu. Jos moterų portretai dekoratyvūs, pasižymintys stipria vidine jėga ir nuotaikų kaita. Autorė pamini, jog parodos koncepciją galima būtų apibūdinti taip: ne moteris, kaip tapybos objektas, o tapyba – kaip priemonė ir būdas pažinti moterį.

Keistų formų kampuotumas, griežti kontūrai, spalvinių dėmių kontrastai užkoduoja vis kitokį, su niekuo nesupainiojamą moters gyvenimo momentą. Dailininkė savo kūryboje fiksuoja įvairias būsenas, emocijas, patirtis, artimas ir jungiančias bendrystei daugelį moterų. Tai trumpų akimirkų ir amžinųjų vertybių pynė, kuri drobėse skleidžiasi, kaip pavasario vėjai.

X