Parko galerija – tai jauki patalpa, kurioje eksponuojami ir parduodami lietuvių bei užsienio dailininkų tapybos, keramikos, stiklo, grafikos, fotografijos, skulptūros ir porceliano meno kūriniai. Pageidaujant, meno kūrinius padedame pritaikyti konkrečioje aplinkoje.

Naujienlaiškis


Sekti mus

Ieškoti

Parko galerija

Inesos Antanauskienės tapybos darbų paroda “Raudoni bateliai” 2024 03 28 – 2024 04 17

Inesa Ananauskienė jau daugeliui Parko galerijos lankytojų atpažįstama autorė. Išskirtine impresionistinio jautrumo ir virpėjimo maniera tapanti dailininkė, žinoma iš skrendančių gervių motyvų ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio meno mylėtojams. Parodoje “Raudoni bateliai” autorė žiūrovą sveikina moters gyvenimo, grožio, kasdienybės ir būties motyvais. Paroda kalba apie moterų vidinę jėgą bei jų prigimtinę galią. Joje gausu apibendrintų ir individualizuotų moters charakterio būsenų ir jausmų. Ekspozicijoje dominuoja balta spalva, ypač svarbi pristatant autorės kūrybą. Ji vyrauja daugelyje kūrinių, kaip meninės išraiškos akcentas, taip suteikdama meno darbams šviesos įspūdį, vilties ir ramybės būsenas. Tarp moters figūros fragmentų, paveiksluose gausu abstraktyvių formų, aplinkos vaizdavimo bei žmogaus ir gamtos santykio.

„Labai įvairiapusiška dailininkė Inesa Antanauskienė išsiskiria savo tiksliais ir vingriais potėpiais, paveiksluose sukuriančiais nenutrūkstamus spalvų proveržius, sukeliančius vidinį ir išorinį atgarsį. Jos darbuose dominuojančios ritmingos linijos paskirsto vaizduojamų subjektų judesius tiek vertikalioje, tiek horizontalioje meninėje erdvėje.Puikiai panaudodama spalvas, dailininkė jomis pabrėžia dualistinį judesį, kuris pasikartojančių, vertikalių, „lašinant“ išgaunamų linijų dėka įgauna dar daugiau dramatiškumo ir grakštumo.”

X