Parko galerija – tai jauki patalpa, kurioje eksponuojami ir parduodami lietuvių bei užsienio dailininkų tapybos, keramikos, stiklo, grafikos, fotografijos, skulptūros ir porceliano meno kūriniai. Pageidaujant, meno kūrinius padedame pritaikyti konkrečioje aplinkoje.

Naujienlaiškis


Sekti mus

Ieškoti

Parko galerija

Gražinos Kuprevičienės jubiliejinė paroda “Odos žaismė” 2020.01.10-2020.01.30

Odinės kaukės, biustai ir reljefai – visa tai ir daugiau gali atgyti. Tam tereikia išmokti žaisti.

Kaune, Žaliakalnyje įsikūrė du menininkai – Gražina ir Giedrius Kuprevičiai, todėl šis namas – ne tik pilnas muzikos, bet ir gausus darbų iš odos. Gražina dirba su oda jau apie 50 m. Menininkę žavi odos galimybės, su ja galima dirbti įvairiausiomis technikomis. Gražina trauką odai pajuto dar būdama visai maža. Jos mama buvo rankdarbių mokytoja prieškariu. Aštuntoje klasėje Gražina prašėsi, kad būtų išleista mokytis odos specialybės, tačiau mama įkalbėjo baigti tai, ką buvo pradėjus – ji tuomet mokėsi skulptūros Kauno Juozo Naujalio vidurinėje meno mokykloje. Vėliau išvyko penkeriems metams į odininkų Meką, Talino taikomosios dailės institutą.

Keliausime į jubiliejinę G. Kuprevičienės parodą „Odos žaismė“, kuri vyks Kaune, „Parko galerijoje“, iki sausio 31 d.

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000090769/jubiliejine-grazinos-kuprevicienes-paroda-odines-kaukes-biustai-ir-reljefai-gali-atgyti-tereikia-ismokti-zaisti

X