Parko galerija – tai jauki patalpa, kurioje eksponuojami ir parduodami lietuvių bei užsienio dailininkų tapybos, keramikos, stiklo, grafikos, fotografijos, skulptūros ir porceliano meno kūriniai. Pageidaujant, meno kūrinius padedame pritaikyti konkrečioje aplinkoje.

Naujienlaiškis


Sekti mus

Ieškoti

Parko galerija

Arvydo Kašausko tapybos darbų paroda 2019.09.05-2019.09.21

“Pastarąjį dešimtmetį aktyviai dalyvauju pleneruose Lietuvoje ir kitose Europos šalyse, todėl peizažo žanras dominuoja mano kūryboje, – pasakoja tapytojas. – Esu baigęs monumentaliosios tapybos studijas, jaunystėje kūriau freskas, o tai ilgas, kruopštus procesas, kuriame rezultato tenka palaukti. Pleneruose, priešingai, gerą rezultatą norisi pasiekti per trumpą laiką, todėl sudėtingų uždavinių sau nekeliu. Stebiu aplinką ir joje atrandu tai, kas artima.” Lygiai taip pat ir žiūrovas A.Kašausko paveiksluose gali atrasti tai, kas artima jam: motyvus, spalvas, kompozicijas. Tačiau dailininkas šiuos tapybos elementus pakylėja, suteikia jiems papildomo svorio, kiekviename savo kūrinyje išlaikydamas tvirtą struktūrą. Ar abstrahuodamas motyvus iki spalvinės konstrukcijos, ar stengdamasis drobėse perteikti natūros grožį, A.Kašauskas struktūriškumo motyvams suteikia atsisakydamas mažareikšmių detalių, realybės netikslumų, bet paties motyvo neišsausindamas, o išgrynindamas jo grožį, kuris atsiskleidžia meistriškai tapytojo perteikiamuose šviesos ir šešėlio santykiuose.

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/menas-ir-pramogos/kasausko-parodoje-gamta-atskleidzia-naujus-savo-veidus-930307

X